Kategoriler
Genel

2020’de Black Friday Nasıl Geçti?

Kasım ayının son günlerinde yapılan Black Friday ile ev tekstili, mutfak gereçleri, dekoratif obje gibi birçok ürünü uygun fiyatlarla satın alma şansına sahip olabilirsiniz. 2020 yılında 29 Kasım’a denk gelen Black Friday indirim günleri büyük bir coşku ile tamamlandı. Black Friday fırsatlarından faydalananlar Karaca’nın birbirinden kullanışlı ve şık tasarımlı ürünlerine büyük indirim fırsatları ile sahip oldu.

Karaca Black Friday indirimleri benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor. Mutfak gereçlerinden sofra ürünlerine, halılardan aksesuarlara kadar pek çok ürüne Black Friday indirimleri uygulanıyor. Bir gelenek haline gelen Black Friday indirim günleri 2020 yılında da büyük ilgi ile karşılandı.

En Çok Tercih Edilen Ürünler

2020 Karaca Black Friday indirim günlerinde pek çok ürün avantajlı fiyatlarla kullanıcılarla buluşturuldu. İndirime giren ve en çok tercih edilen ürünlerden bazıları şunlardı:

●  Karaca Biogranit Blackgold 7 Parça Tencere Seti

●  Karaca Nakkaş 6’lı Kahve Fincanı Seti

●  Karaca Stark 2’li Kesme Tahtası

  Karaca Perfect Gray 4+6 Lt Düdüklü Tencere Seti

●  Karaca Home Neos Mavi Çift Kişilik Pike Takımı

●  Karaca Home Mihver Pano Kırmızı Pamuk Çift Kişilik Nevresim Takımı

●  Karaca Biogranit Rose 7 Parça Tencere Seti

En Çok Tercih Edilen Setler

Karaca’nın 2020 yılı Black Friday günlerinde ilgi gören pek çok set oldu. Tencere setleri bunlar arasında ilk sırada yer aldı. Tencere seti modelleri evlilik hazırlığı yapanlar ve mutfak ürünlerini yenilemek isteyenler için büyük fırsatlar yarattı. Granit tencere seti 2020 yılının en çok ilgi gören ürünleri arasına girmeyi başardı. 

Nevresim takımı da indirime giren ürünler arasında yer aldı. 2 kişilik nevresimler setleri renk ve desenleri ile göz doldurdu. Karaca tek kişilik nevresim seti çeşitleriyle kendinizi huzurlu bir uykunun kollarına bırakabilirsiniz. Saten ve pamuk nevresim takımlarına indirimli fiyatlarla sahip olmak mümkündür.

Karaca’nın şık tasarımlı kahve fincanı çeşitleri dost sohbetlerinin vazgeçilmez eşlikçisidir. 2020 Black Friday indirimlerinde Karaca kahve fincanları da yer almıştır. Porselen kahve fincanı çeşitleri Black Friday indirimleri ile avantajlı fiyatlarla sunuldu. Karaca kahve sunum fincanları ile mutfaklarınıza renk katabilirsiniz.

Karaca çaydanlık çeşitlerini indirimli fiyatlarla satın almak isteyenler 2020 Black Friday günlerine büyük ilgi gösterdi. Karaca çaydanlık modelleri ile çay içmek artık daha keyifli. En iyi çaydanlık modelleri için Karaca’ya göz atabilirsiniz.

Odalara şık bir hava kazandıran Karaca yatak örtüsü çeşitleri 2020 Black Friday indirim günlerinde kullanıcıların yüzünü güldürdü. Tek kişilik yatak örtüsü ve çift kişilik yatak örtüsü çeşitleri 2020 yılında büyük ilgi gördü. Karaca yatak örtüsü takımı çeşitlerini indirim fırsatları ile satın alanlar büyük avantaj yakaladı. Çeyizlik yatak örtüsü çeşitlerini Karaca üzerinden inceleyerek şık modellere sahip olabilirsiniz.Evlilik hazırlığı yapanlar ve evini yenileyenler 2020 Black Friday günlerinde Karaca bıçak seti indirimleri ile büyük bir fırsat yakalamayı başardı. Karaca 12 kişilik çatal kaşık bıçak set modelleri benzersiz bir indirimle kullanıcılara sunuldu. 12 çatal bıçak seti alanlar sofralarındaki ışıltının tadını çıkarıyor. Karaca çatal bıçak setleri kaliteli yapısı ve uzun ömürlü kullanım imkanı ile ön plana çıkıyor. Siz de Karaca’nın çatal kaşık bıçak setleri için yapılan indirim fırsatlarını takip ederek şık tasarımlı ürünlere sahip olabilirsiniz.

Her yıl olduğu gibi bu yılda tekrarlanacak olan ve yüzlerce ürünü kapsayan indirimleri kaçırmamak için Karaca’yı takipte kalın. Diğer tüm ürün gruplarındaki indirimlerden faydalanmak için bildirimlerinizi açık tutun! Zira Kasımda Karaca Başkadır.