Kategoriler
Genel

En Güzel Pasta Tariflerine En Şık Pasta Takımı Yakışır: Karaca Çırağan Palace Pasta Takımı

Önemli değerleri gelecek nesillere ve dünyanın farklı noktalarına taşımak amacıyla ayrıcalıklı iş birlikleri gerçekleştiren Karaca, Çırağan Sarayı ile uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı bu özel koleksiyonu tüketicinin beğenisine sunuyor. İhtişamını asırlar boyu koruyan tavus kuşu ve zarafeti ile göz kamaştıran gerçek incilerin bir araya geldiği bu seçkin koleksiyona ait Pasta Takımında  19 santimetrelik 6 adet pasta tabağı yer alıyor.

Sevdiklerinizle birlikte yapacağınız çay ya da kahve saatlerinin keyfi bir başkadır. Çay ve kahvelere eşlik eden en iyi tatlılardan biri de şüphesiz ki lezzetli pastalardır. Sohbetin koyu olmasının yanı sıra, ikramlarınızı sunacağınız servislerin de sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlamak için dikkat etmeniz gereken kriterlerden biridir. 

Sunumlarınıza Zarif Bir Dokunuş: Karaca Çırağan Palace Pasta Takımı

Lüks, asalet ve tarihin görkemli bir ihtişamda birleştiği Çırağan Sarayı ve koleksiyonlarında Türkiye’nin önemli değerlerini dünyaya taşıyan Karaca, muhteşem bir birlikteliğe imza attı. Çırağan Sarayı’nın online alışveriş sitesi Çırağan Palace Shop’un logosunda yer alan, Osmanlı sanatında iz bırakmış figürlerden biri olan tavus kuşu ve kanatlarında tarihin en önemli motiflerinden olan laleden ilham alınarak, gerçek incilerden üretilen bu eşsiz koleksiyon, Çırağan Sarayı’nın görkemini sofralara taşıyor. İhtişamını asırlar boyu koruyan tavus kuşu ve zarafeti ile göz kamaştıran gerçek incilerin bir araya geldiği bu seçkin koleksiyonun değerli parçalarından biri olan Karaca x Çırağan Palace Shop 6 Parça Pasta Takımı, sofralarını gerçek inci zarafeti ve Çırağan Sarayı’nın görkemini sunumlara taşıyor. İçeriğinde 6 adet pasta tabağı bulunan bu özel set, sunumlarını ihtişamlı bir şıklıkla taçlandırmak isteyenleri bekliyor.

Karaca Çırağan Palace 6 kişilik pasta takımı, üç tabağında iki farklı motifi ile pasta saatlerinde kuracağınız sofralara şık bir dokunuş katmanız için size eşlik etmeye hazır.

Sunumda Dikkat Çekecek Pasta Takımı: Çırağan Palace 

Çırağan Palace 6 kişilik pasta takımı, bir sanat eserini andıran özel işçiliği ile şık bir sunum yapmak isteyen kişiler için oldukça idealdir. Karaca X Çırağan Palace takımlar bulaşık makinesinde yıkanmaya da uygundur.