Kategoriler
Dekorasyon

Karaca ile Unutulmaz Yılbaşı Sofraları

Ailelerle ve dostlarla kutlanan, birlikte yeni umutlarla girilen yeni yılların heyecanı ve mutluluğu her sene artarak devam ediyor. Yılbaşı sofralarında da keyifli bir günde birlikte yenen yemekler, özenle ve binbir emekle hazırlanan sofralar, yapılan yemeklerin tadı ise her zamankinden daha özel oluyor. Ortak umutların dile getirildiği, eski yıla dair keyifli hikâyelerin anlatıldığı, yeni hedeflerle, sağlık ve mutluluk dilekleriyle girilen yeni yıl geceleri hep bir ağızdan yapılan 10’dan geriye doğru sayımla coşkuyla kutlanıyor. Yılbaşının en keyifli kısımlarından biri ise misafirlerinize özel bir sofra hazırlamak! Evde yılbaşı kutlamasına hazırlanırken, özel yılbaşı sofranız için Karaca aksesuarlarıyla fark yaratabilir, Karaca’nın birbirinden özel takımlarını kendi yılbaşı sofrası dekorasyonunuz için kullanabilirsiniz. Göz kamaştıran yılbaşı sofrası dekorasyonunuz için size bazı önerilerimiz var.

Peçeteler ve Aksesuarlarla Masanızda Fark Yaratın!

Peçeteler ve aksesuarlar yılbaşı sofralarının vazgeçilmezlerinin başında gelir. Kullandığınız yemek tabakları ve çatal bıçak takımını tamamlayan, özel zevklerinizi yansıtmanızı sağlayan aksesuarlar sayesinde sofranız, yılbaşının yıldızı haline gelebilir. Yılbaşı için Karaca’nın özel çıkardığı Purple aksesuar seti tam size göre. Pembe rengin ve camın muhteşem uyumunu sergileyen aksesuar seti, toplam 23 parçadan oluşuyor. Set içinde 2 adet purple küçük mumluk 2 adet purple büyük Mumluk, 6 adet rosegold kare supla, 1 adet purple masa örtüsü 6 adet purple peçete ve 6 adet peçete yüzüğü bulunuyor.

Klasik Yılbaşı Masası Dekorasyonu

Yılbaşı sofralarında klasiklerden vazgeçemeyenler için özel olarak hazırlanan black gold serisi ise zengin supla deseni, gold detaylı aksesuarları, siyahın asaletini temsil eden peçeteler ve siyahla tezatlık yaratan özel tasarımıyla göz dolduruyor. Set içinde 2 adet black gold küçük mumluk 2 adet black gold büyük Mumluk, 6 adet black gold kare supla, 1 adet black gold masa örtüsü, 6 adet black gold peçete, 2 adet black gold tealight mumluk ve 6 adet black gold peçete yüzüğü bulunuyor. Toplam 25 parçadan oluşan bu set, klasik bir masa dekorasyonu sevenler tarafından tercih ediliyor.

Modern Yılbaşı Masası Dekorasyonu

Modern yılbaşı sofraları için özel olarak tasarlanan 24 parçalık New Year Bird 24 Parça 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı, 6 adet servis tabağı, 6 adet çukur tabak, 6 adet pasta tabağı ve 6 adet kaseden oluşuyor. 

Canlı renklerinden gelen modern tasarımı sayesinde farklı bir dekorasyona imza atmanızı sağlayan bu takımı diğer modern aksesuarlarla tamamlamak ise oldukça kolay. Karaca Alyum peçetelerle, yılbaşı hediye rehberinde görebileceğiniz farklı masa aksesuarlarıyla, düz ya da tek renk olan suplalarla birlikte kullanabileceğiniz ve bu modern yemek takımı, yılbaşı gecesi sofranızın şıklığına şıklık katıyor.

Minimal Yılbaşı Dekorasyonu

Zamanla yılbaşı dekorasyonları da eskisinden daha farklı geldiğinden günümüzde minimal aksesuarlar daha çok tercih ediliyor. Karaca’nın yılbaşı için yeni çıkardığı minimal aksesuarlar, misafirlerinize harika bir sürpriz hazırlıyor. 

Gold rengin ön plana çıktığı Reindeer Kar Küresi, Maltese Dog Dekoratif Kutu, Mini Santa objesi ya da müzikli kar küresi dekoratif olarak oldukça hoş seçenekler arasında yer alıyor. 

Ayrıca yılbaşına özel, kırmızı ve yeşil renklerde olan kırlentler de sandalyeleriniz, berjerler ya da koltuklarınızın üzerinde oldukça şık görünüyor. Yılbaşı süsleri de her zamankinden daha güzel. Kırmızı, gold, silver ve yeşil renklerde olan minik yılbaşı topları, küçük noel babalar ve ışıklı çeşitli objeler de yılbaşı ağacınıza minimal bir hava katarken, tarzınızı da mükemmel şekilde yansıtıyor.