Kategoriler
Yaşam

Karaca x Çırağan Palace Shop 6 Kişilik Çay Seti ile Sunumlarınıza Zarafet Katın

Günün en keyifli saatlerinde, nostaljik sohbetlerin eşlik ettiği aile buluşmalarında, arkadaşlarla paylaşılan kahkaha dolu anlarda lezzetli bir çay, vazgeçemediklerimiz arasında… Bu önemli anlarda, sevdiklerinize kendini özel hissettirecek sunumlar yapmak da en az onlar kadar değerli. Lüks, asalet ve tarihin görkemli bir ihtişamda birleştiği Çırağan Sarayı ve koleksiyonlarında Türkiye’nin önemli değerlerini dünyaya taşıyan Karaca, muhteşem bir birlikteliğe imza atarak gerçek inci zarafeti ve Çırağan Sarayı’nın görkemini çay saatlerinize taşıyacak bir koleksiyon hazırladı. Sunumlarınız Karaca x Çırağan Palace Shop 6 Kişilik Çay Seti’ni tercih ederek, sevdiklerinizin beğenisini kazanacak benzersiz sunumlara imza atmaya ne dersiniz?

Tavus KuşZarafeti ile Işıldayan Sunumlar: Karaca x Çırağan Palace Shop Kişilik Çay Seti

Çırağan Sarayı’nın online alışveriş sitesi Çırağan Palace Shop’un logosunda yer alan, Osmanlı sanatında iz bırakmış figürlerden biri olan tavus kuşu ve kanatlarında tarihin en önemli motiflerinden olan laleden ilham alınarak, gerçek incilerden üretilen Karaca x Çırağan Palace Shop 6 Kişilik Çay Seti, Çırağan Sarayı’nın görkemini çay saatlerine taşıyor. İhtişamını asırlar boyu koruyan tavus kuşu ve zarafeti ile göz kamaştıran gerçek incilerin bir araya geldiği seçkin koleksiyonun bu değerli parçası, sunumlarını ihtişamlı bir şıklıkla taçlandırmak isteyenleri bekliyor.

Tavus kuşu ve lale desenlerinin asalet kazandırdığı çay seti, gerçek inci zarafetiyle birleşerek benzersiz bir şıklığa kavuşuyor. Karaca x Çırağan Palace Shop Koleksiyonu ile lezzetli çayların eşlik ettiği keyifli buluşmalar, özel anlara dönüşüyor…

Exit mobile version