Kategoriler
Yaşam Yaşam Stili

Karaca’nın En Popüler Black Friday Ürünleri

Karaca’nın En Popüler Black Friday Ürünleri

Tüm indirim dönemlerinin en favorisi ve en sevileni Black Friday, hepimizin heyecanla ve coşkuyla beklediği bir kampanya günü. Ülkemizde Kara Cuma olarak da adlandırılan gün, 26 Kasım 2021 tarihinde başlayacak. Tabii pek çok marka şimdiden Kasım için indirim duyurularını yapmaya başladı bile! Biz de Karaca olarak bu süper indirim gününün heyecanını erkenden sizinle paylaşalım istedik ve daha önceki Black Friday satışlarından yola çıkarak en çok tercih edilen ve sabırsızlıkla beklenilen ürünleri listeledik. İşte Karaca’da Black Friday’in en çok satanları ve en popülerleri…

Black Friday’in Çok Satanları: Tencere Seti ve Çeyiz Setleri

Geçtiğimiz Kara Cuma indirimlerinde en popüler ürünler listemizin başında tencere setleri ve çeyiz setleri bulunuyor. Mutfağın en ihtiyaç duyulan ürünleri olan tencereler için Karaca’da da süper indirimler Kasım Fırsatları ile şimdiden başladı. Kampanyaları kaçırmamak ve indirimlerden haberdar olmak için Karaca Kasım Fırsatları sayfamızı takipte kalmayı unutmayın! İşte, Black Friday’in en popüler tencere ve çeyiz setleri:

Black Friday En Popüler Yemek Takımları

Kahvaltı sofraları, yemek masaları, beş çayı derken yemek takımlarının hayatımızdaki önemini daha da iyi anlıyoruz. Bizleri tek bir masada toplayan ve kendine hayran bırakan yemek takımları için indirim günleri favori günler. Özellikle de evlilik hazırlığında olanlar ya da mutfağını yenilemek isteyenler için Black Friday gibi büyük indirim günleri çok daha önemli! İşte Karaca’nın geçtiğimiz yıl Kara Cuma’da en çok tercih edilen yemek takımları:

Sofranın Vazgeçilmezleri Çatal Kaşık Setleri

Yemek ve kahvaltı takımıyla uyumlu çatal bıçak setleri sofranıza şık bir zarafet katar. Bu nedenle mutlaka alacağınız takıma uygun bir set seçmenizi öneriyoruz. İndirimin en favorileri çatal kaşık bıçak setleri eminiz size fikir verecektir. Hem sadelikten hem de şıklıktan vazgeçemeyenler için işte en popüler ÇKB setleri:

Mutfağın Favori Yardımcıları: Bıçaklar, Kesme Tahtası ve Servis Gereçleri

Bıçaklar, kesme tahtaları, servis gereçleri ve çok daha fazlası mutfakta işimize en çok yarayan, olmazsa olmaz yardımcılarımız arasında! Bu nedenle onlarsız bir mutfak düşünmek de imkansız. Gelin Favori indirim gününde en çok tercih edilen mutfak gereçlerini birlikte inceleyelim:

Bıçaklar:

Kesme Tahtası

Servis Gereçleri:

Black Friday Popüler Küçük Ev Aletleri

Küçük ev aletleri hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlayan oldukça pratik ürünler. Yeni nesil modern mutfakların da vazgeçilmezi. Özellikle mutfak robotları, blenderler ve çaycılar evimizin de en pratik profesyonelleri. Şimdi, Kara Cuma indirimlerinde en çok tercih edilen, indirimin favorisi küçük ev aletleri hangileriymiş birlikte görelim:

Şeflere Yakışan Mutfak Robotları, Mikserler ve Blender Setleri

Mutfaktaki en pratik ve en iyi yardımcınız şüphesiz; mutfak robotu, mikserler ve blender setleri. Farklı aparatları ve fonksiyonlu kullanımıyla çok yönlü bir hizmet sunan robotlar, neredeyse mutfaktaki tüm yükü omuzlarınızdan alacak profesyonellik ve şeflikte! Farklı modelleriyle hemen her şeyi yapabilen bu küçük ev aletleri özelliklerine göre, doğrar, dilimler, keser, yoğurur, çırpar, rendeler ve karıştırır…  

Mutfağın Lezzet Pratiği: Tost Makineleri

Hem kahvaltı hem atıştırmalık hem de akşam yemeği için sadece tek bir ürüne ihtiyacınız var desek ve onun da bir tost makinesi olduğunu söylesek? Sıradan bir tost makinesinden çok daha fazlasını beklemenizi sağlayan Karaca ile lezzetli tostlar, enfes ızgaralar ve çeşit çeşit atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz.

Kahve Gurmelerine Kahve Makineleri

Black Friday: Kahve Fincanı Takımları

Kahve makinelerinden söz edilen bir yerde fincan takımlarından bahsetmemek olmaz. Nitekim en popüler ürünler listemizde bolca onlara da yer var. Kahvenin mis gibi kokusunu ve enfes tadını harika bir sunumla birleştirelim, sevdiklerimizin aklında 40 yıllık değil ömürlük bir hatır bırakalım. İşte Black Friday’in en sevilen kahve fincanı takımları:

Karaca Home Black Friday İndirimleri İle Evinizde Yenilik!

Mutfak ve sofra ürünlerinden sonra şimdi sıra yatak odanıza yepyeni bir dokunuş kazandıracak birbirinden güzel nevresim setleri, yatak örtüleri ve pike takımlarını listelemeye geldi. İşte Black Friday’in en sevilen Karaca Home tekstil ürünleri: