Kategoriler
Yaşam

Mastermaid Power: Tüm Mutfağa Yeter!

Mastermaid Power: Tüm Mutfağa Yeter!

Günümüzün profesyonel mutfakları zamandan ve enerjiden tasarruf etmek mottosu üzerine dizayn ediliyor. Yemekleri hızlı, dengeli ve lezzetli pişiren tencereler, pratik ve hızlı kullanım sağlayarak mutfaktaki en önemli yardımcılarımıza dönüşen küçük ev aletleri, robotlar, şefler ve daha pek çok ürün, hayatımızı kolaylaştırmak için bizlerle. Mastermaid Power ise bildiğiniz tüm o mutfak robotlarının ve mutfak şeflerinin üzerinde bir ürün! Çünkü 10 farklı aparatıyla tüm mutfağa yetecek performans, hız ve enerji sergiliyor. Sizin için Karaca Mastermaid Power Çok Amaçlı Gıda Hazırlama setini mercek altına aldık ve tüm yönleriyle masaya yatırdık. İşte detaylar…

Karaca Mastermaid Power Neler Yapar?

Mastermaid Power ile mutfakta geçireceğiniz vakit çok daha hızlı ve keyifli bir mutfak aktivitesine dönüşür. 10 farklı aparata sahip olan ürünün, çift katlı 4 kanatlı kesin bıçakları, 5 farklı rende başlığı, blender sürahisi, öğütücüsü, yumurta çırpıcısı ve hamur karıştırma aparatı bulunuyor.

Doğrama, karıştırma, öğütme, rendeleme, dilimleme, yoğurma ve çırpma fonksiyonlarının hepsini bir arada sunan Mastermaid Power, üstün performans sağlayarak, humus, salça, kıyma ve tarhana gibi yiyeceklerinizi hızlı ve pratik şekilde hazırlar.

Mastermaid Power: Tüm Mutfağa Yeter!
 • Çift Katlı 4 Kanatlı Keskin Bıçakları

Mastermaid Power çift katlı 4 kanatlı keskin bıçakları ile humus, salça, tarhana ve kıyma gibi lezzetleri hızlı ve kolay şekilde hazırlayabilirsiniz.

 • 5 Farklı Rende Başlığı

Farklı boyutlarda meyve ve sebzelerinizi istediğiniz gibi dilimleyerek ya da rendeleyerek rengarenk salatalar hazırlayabilirsiniz.

 • Blender Sürahi

Güçlü bıçaklara sahip blenderla buzları zorluk çekmeden kırabilir ve buz gibi smoothieler hazırlayarak serinleyebilirsiniz.

 • Öğütücü

Kahve ve baharat öğütücü özelliğiyle artık damak zevkinize uygun lezzetler hazırlayabilmeniz mümkün! Baharat öğütücüsü yemeklere istediğiniz lezzeti katarken, kahve öğütücüsü de filtre veya Türk kahvesi için çekirdekleri farklı seviyelerde çekerek kahve keyfinizi damak zevkinize göre arttırmanıza yardımcı olacak.

 • Yumurta Çırpma Aparatı

Tarifleriniz için gerekli yumurtayı kolayca kabartarak, tam kıvamında kek harçları hazırlayabilirsiniz.

 • Hamur Karıştırma Aparatı

Hamur karıştırıcısı ile dilediğiniz yoğunluktaki hamuru kolayca hazırlayabilir, lezzetli ekmekler ve kurabiyeler yapabilirsiniz.

Mutfaktaki zamanı yarıya indiren Mastermaid ile tarif videolarımızı hemen izleyin!

Konserve Domates Sos ve Kahvaltılık Sos Nasıl Yapılır?

Domates ve Biber Salçası Nasıl Yapılır?

Mastermaid Power’ın Özellikleri Nelerdir?

Mastermaid Power tek başına tüm mutfağa yeten en büyük yardımcınız. Canınızın istediği lezzetleri kısa sürede pratik ve kolay şekilde hazırlama imkanı sunan bu çok amaçlı gıda hazırlayıcı sayesinde, artık sevdiklerinizle çok daha keyifli ve fazla zaman geçirebilirsiniz. İşte Mastermaid Power’ın bilmeniz gereken özellikleri;

Mastermaid Power: Tüm Mutfağa Yeter!
 • Mastermaid Power 2000W motor gücüne sahip. Bu nedenle de en iyi ve en hızlı gıda işleme performansını sağlar.
 • 1500 ml’lik geniş hazneye sahip olan ürün sayesinde tek seferde 1,5 kg domatesi çekebilirsiniz. Bu da size salça ya da domates sosu hazırlama da büyük kolaylık ve hız sağlar.
 • Çift katlı, 4 kanatlı doğrayıcı bıçakları üstün doğrama performansı sağlar. Böylelikle humus, salça, kıyma ve tarhana gibi yiyeceklerinizi hızlıca hazırlayabilirsiniz.
 • 1000 ml hazneli blender sürahi ile buzları kolayca kırarak, dilediğiniz buzlu içeceği hızlıca hazırlayabilirsiniz.
 • Öğütücü aparatı sayesinde kahve ve baharatları damak tadınıza göre farklı seviyelerde çekebilirsiniz.
 • Yumurta çırpıcısı tarifiniz için gerekli yumurtaları hızlı şekilde kabartmanıza imkan sağlar.
 • Hamur yoğurma aparatı ile kısa sürede istenilen kıvamdaki homojen hamurlar elde edebilirsiniz.
 • 5 farklı paslanmaz çelik rende başlığı, meyve, sebze ve sert peynirleri farklı şekillerde dilimleyebilmenize ve rendelemenize yardımcı olur.
 • Mastermaid Power’ın kaydırmaz ayakları sayesinde çalışma esnasında gövde stabil kalır.
 • Aparatları bulaşık makinesinde yıkanabilir ve pratik şekilde sökülüp takılabilir.