Kategoriler
Sofra

Sağlıklı ve Lezzetli Yemekler İçin BioGranit

Diğer yanmaz yapışmaz tencere ve tavalara göre 7 kata kadar daha dayanıklıdır. Yoğun ev tipi kullanımlara uygundur.

“Karaca Silver Stone Bio Granit Döküm kaplama için ILAG tarafından hazırlanan yanmaz-yapışmazlık raporu ve aynı türden kaplama yapılmış Türkiye’nin 6 farklı firması tarafından satılan ürünlerin gövde dayanıklılıkları arasında [bağımsız araştırma kuruluşlarınca] yapılan testi doğrultusunda”

Dayanıklı Yapışmaz Yüzey

Yüksek granit takviyeli katmanlar aşınma direncini ve dayanıklılığı sağlar. 6 tabakadan oluşan benzersiz kaplama, yanmaz yapışmazlık performansını, kalıcı bir şekilde bozulmaya uğramadan koruyabilir. Yüksek dayanıklılığa sahiptir ve üst korozyon direnci ile açılmalara izin vermez. Bu özelliği ile metal gereçlerin kullanımına olanak sağlar ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Gövde alaşımı; ürünü, ezme ürünlere göre çok daha sert ve darbelere dayanıklı yapar.(7 Kata kadar daha dayanıklı)

Sağlıklı ve Lezzetli Yemekler için…

İnsanlık tarihinin başlangıcından beri kullanılan taş üzerinde pişirme; en doğal ve sağlıklı pişirme tekniklerinden biri olarak görülmektedir. Volkanik bir taş olan Granit, yüksek ısıya dayanıklı olduğu ve yemeklerin lezzetini arttırdığı için bugün hala tercih edilmektedir. Ayrıca diğer materyallere göre ısıyı daha fazla muhafaza eder ve yemeklerinizin sıcaklığını korur.

Karaca Biogranit serisi ile, tarihin en çok bilinen pişirme tekniğini; doğal, sağlıklı ve birbirinden lezzetli yemekler yapmanıza yardımcı olmak için mutfağınıza getirdik.