Kategoriler
Genel

Sofranızda Geometrik Şekil Trendini Keşfedin!

Yemeklerinizin damağa olduğu kadar göze de hitap etmesini isterseniz klasik yuvarlak tabaklarla vedalaşabilirsiniz. Geometrik şekillerin yüksek enerjisini sofranıza taşıyarak aileniz ve arkadaşlarınızla leziz yiyeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Karaca’nın kare, dikdörtgen, üçgen ve asimetrik yemek takımı koleksiyonları renk ve desenleri ile göz doldurur. Geometrik şekil trendini sofralarınıza yansıtmak istiyorsanız Karaca’nın modern tasarımlarındaki ürünlerini keşfetmeye davetlisiniz!

Kare Tabak

Yemek masalarının ayrılmaz bir parçası olan yemek takımları kare şeklindeki tasarımları ile iştah açan bir görünüm ortaya koyar. Farklı seriler halinde sunulan Karaca kare tabak takımları zarif desenleri ve ışıltılı renkleri ile beğeni kazanır. Yenilikçi yemek takımı tasarımları sayesinde sofralarınızda sıradanlıktan uzak şık bir hava yakalayabilirsiniz.

Karaca Easter, Way, Mine, Tokio, Mandy yemek takımı tasarımları 6 ve 12 kişilik seçenekleri ile karşınıza çıkar. Servis tabakları, çorba kaseleri, çukur ve pasta tabakları, tuzluk, peçetelik gibi parçalar içeren kare yemek takımlarını çeyiziniz için alabilir, eskiyen yemek takımlarınızı değiştirmek için tercih edebilirsiniz. Beyaz ve krem renkli kare tabak takımlarının bazı modellerinde zarif desenler de bulunur. Evinizin genel havasına uygun modelleri tercih ederek bütünlük oluşturabilirsiniz.

Bir yemeğin lezzetli sayılması için güzel pişirilmesi yeterli değildir. Nasıl servis ettiğiniz de en az pişirme yöntemleri kadar önemlidir. Sofralarınıza yenilikçi bir dokunuş bırakabilmek için işe yemek takımlarınızı yenilemekle başlayabilirsiniz. Klasik yuvarlak kesimli modelleri geride bırakarak kare porselen tabak takımları ile sofralarınızı şölen alanına dönüştürebilirsiniz.

Asimetrik Tabak

Yemek pişirmek ve bu yemekleri sunuma hazırlamak büyük bir keyiftir. Sofra hazırlamak da dikkat ve özen gerektiren bir süreçtir. Ailenizle birlikte günlük yemek sofralarında ya da misafirlerizin bulunacağı davetlerde asimetrik tabak takımları ile sofranızın enerjisini yükseltebilirsiniz. Karaca’da son trendlere uygun asimetrik tabak tasarımları bulabilirsiniz. 6 kişilik asimetrik Zenix yemek takımı pürüzsüz yüzeyi ve zarif beyaz rengi ile yemeklerinizi en güzel şekilde sunmanıza yardımcı olur. Göz kamaştırıcı tasarımı ve hafif yapısı ile Zenix yemek takımı sofraların yıldızı olmaya adaydır.

Asimetrik tabaklarla yapacağınız sunumlarla ünlü şeflerle yarışacak yemekler ortaya koyabilirsiniz. Bu ürünlerle hem yemek pişirme hem de sunum keyfinizi bir üst seviyeye taşımanız mümkündür. Gözeneksiz bir yapıya sahip olan asimetrik kesimli Zenix tabaklarla göz alıcı tatlı sunumlarına da imza atabilirsiniz. Porsiyonları büyük tutmak yerine minimalist sunumlar yaparak tabaklarınızın şıklığına vurgu yapabilirsiniz. Dayanıklı ve kullanışlı asimetrik yemek tabaklarını mutfağınızdan eksik etmek istemezsiniz. Karaca asimetrik yemek takımları ile sofralarınızda şıklığın tadını çıkarabilirsiniz.

Üçgen Şekilli Tabak

Özel şekilli tabaklar iştah açıcı bir görünüm ortaya koyar. Klasik kesimli tabaklardan sıkılanların imdadına Karaca geometrik tabak çeşitleri koşar. Üçgen ve kare kesimli tabak takımları kadar asimetrik tabak çeşitleri de büyük beğeni kazanır. Canlı renk ve desenlerle dizayn edilen bu ürünlerle profesyonel sunumlara imza atabilirsiniz. Üçgen tabak tasarımları yuvarlatılmış köşeleri ve ideal boyutları sayesinde sofralarınızı renklendirebilirsiniz.

Sofra dizaynına önem verenler için üçgen yemek takımları ideal bir seçimdir. Karaca Teos yemek takımı zümrüt yeşili rengi ve şık tasarımı ile göz doldurur. Stonware isimli özel bir malzeme ile üretilen üçgen Teos yemek takımı 6 kişiliktir. Özel sunum teknikleri ve üçgen tabak modelleri ile göze ve mideye hitap eden davet sofraları tasarlayabilirsiniz. Karaca deneyimi ile üretilen ve sofralarınıza şıklık katan geometrik ve asimetrik tabakları uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz.