Kategoriler
Dekorasyon Yaşam

Yılbaşı Ev Dekorasyonu İçin 5 Harika Fikir

Yılbaşı Ev Dekorasyonu İçin 5 Harika Fikir

Aralık ayının gelmesiyle yeni yıl heyecanı tüm şehri kucaklamaya başladı… Mağazalar yılbaşı konsepti ürünlerini birer birer vitrinde sergilerken, kalabalık alanlar ışıklandırılmaya, meydanlar süslenmiş yılbaşı ağaçları ile donatılmaya başlandı. Yeni başlangıçların ve umutların miladı olan yılbaşını evde geçirmek isteyenlerse çoktan yeni yıl hazırlıklarını planladı bile. Bizler de ışıklardan, süslemelerden ve hediyelerden başımızın döndüğü şu günlerde, ev dekorasyonunu yeni yıl ruhuyla harmanlamak isteyenlere yardımcı olabilmek adına, yılbaşı ev dekorasyonu için 5 harika öneri hazırladık. İşte listemiz:

1- Yeni Yılda Evin Olmazsa Olmazına Yer Açın: Yılbaşı Ağacı ve Yılbaşı süsleri

Çam ağaçlarının ışıklandırılıp, süslenmesiyle bir yeni yıl ritüeline dönüşen Yılbaşı ağacı, evde yılbaşı ruhunu hissetmek isteyenlerin vazgeçilmezi. Rengarenk süsler ve ışıklarla donatılan bu ağaç, yeni yılın da simgesi aynı zamanda. Peki, siz yeni yıl ağacınızı seçtiniz mi?

Süsleyeceğiniz mükemmel ağacı seçmek için yapmanız gereken ilk şey; ağacı konumlandıracağınız alanın ölçülerini almak ve bu alana uygun ağaç seçeneklerini değerlendirmek. Büyük bir ağacı dar bir alanda kullanmak, sıkışık, kalabalık ve hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkarabilir. Ölçülerinden sonra ise ağacın rengine ve dal yoğunluğuna dikkat edebilirsiniz.

Yılbaşı Ev Dekorasyonu İçin 5 Harika Fikir

İdeal ölçülerde gösterişli bir yeni yıl ağacı için Karaca yılbaşı ağacı modellerine mutlaka göz atın!

Yılbaşı süsleri içinse desen desen, renk renk pek çok seçeneğe sahip olduğunuz ve sizin için seçtiğimiz yılbaşı ağaç süslerini inceleyerek, harika bir yeni yıl ağacı hazırlayabilirsiniz.

2- Yılbaşı Renkleri Evinizin Her Alanında Olsun: Kırmızı, Yeşil ve Beyazın Büyüsü

Yılbaşı ev dekorasyonu için kırmızı, yeşil ve beyaz mutlaka kullanılması gereken yılbaşı renklerinden. Özellikle kırmızı ve yeşile ağırlık vereceğiniz bir dekorasyonda, evinizi yeni yılın o büyülü dünyasına ardına kadar açabilirsiniz. Salondan mutfağa, banyodan yatak odasına kadar evinizin her alanında kullanabileceğiniz yeni yıl konseptli ürünlerle herkesi büyülemek için işte birkaç öneri:

Yılbaşı Ev Dekorasyonu İçin 5 Harika Fikir

Evinizin en dikkat çeken köşesi için dekoratif yastıklar:

Yeni Yıl Konseptli Tüm Dekoratif Yastıkları Görmek İçin Tıklayın!

Yılbaşı Ev Dekorasyonu İçin 5 Harika Fikir

Sıcacık bir yeni yıl keyfi için battaniyeler:

Yeni Yıl Konseptli Tüm Battaniyeleri Görmek İçin Tıklayın!

Yılbaşı Ev Dekorasyonu İçin 5 Harika Fikir

Yılbaşı huzurunu hissedeceğiniz nevresimler ve yatak örtüleri:

Yeni Yıl Konseptli Tüm Nevresim Takımları ve Yatak Örtüsü Takımlarını Görmek İçin Tıklayın!

3- Yılbaşı Ev Dekorasyonu İçin Mutfak Dekorasyonunda Işıltıya Yer Açın

Yeni yılda eğlence mutfakta başlar! Lezzetli atıştırmalıklar hazırlayabileceğiniz yeni yıl ürünleri ya da mutfak dekorasyonuna yılbaşı ışıltısı katabileceğiniz dekoratif ürünleriyle mutfaklar yeni yılın gözdesi! İşte sizin için seçtiğimiz yılbaşı konseptli mutfak ürünleri:

Yılbaşı Ev Dekorasyonu İçin 5 Harika Fikir
Yılbaşı Ev Dekorasyonu İçin 5 Harika Fikir

4- Yılbaşı Ev Dekorasyonu İçin Yeni Yıl Temalı Dekoratif Objeler Kullanın

Yeni yıl konseptini eve taşımanın en etkili yolu etrafa konumlandırılacak birbirinden güzel yılbaşı ürünleri. Mumlardan biblolara, süs eşyalarından tablolara kadar pek çok objeyle mükemmel bir yılbaşı ev dekorasyonu hazırlayabilirsiniz. Ayrıca yılbaşının simgelerinden kokina çiçeğini de mutluluk, huzur ve şans için evde bulundurmanızda fayda var. Üstelik eski bir rivayete göre yeni yılda aldığınız kokinalar bir sonraki yıla kadar rengini kaybetmezse, kokinaya bakan kişinin ev ya da araba alınacağına inanılıyor.

Yılbaşı Ev Dekorasyonu İçin 5 Harika Fikir

Dekoratif objelerin yanı sıra led ışıklarda yılbaşında ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz en etkili süsleme aracı. Yılbaşı ağacınızın yanı sıra evin çeşitli alanlarını led ışıklarla hareketlendirebilirsiniz. Örneğin, led ışıkları fotoğraflarla veya yılbaşı süsleriyle duvara yapıştırabilir ya da perdenize asabilirsiniz.

Şimdi gelelim bizim sizin için önereceğimiz dekoratif objelere. Birbirinden güzel ve dikkat çekici bu yılbaşı ürünleri eminiz çok hoşunuza gidecek:

Yılbaşı Ev Dekorasyonu İçin 5 Harika Fikir

5- Yeni Yılı Evde Kutlayacaksanız Yılbaşı Masası Dekorasyonu İçin Hazırlık Yapın

Yeni yılın en özel anı sevdiklerimizle bir yemek masası etrafında doyasıya sohbet edip eğlendiğimiz o an. Özellikle evdeki kutlama organizasyonlarında bu masaların önemi daha bir başka, daha bir özenli! Gelin birlikte yılbaşı sofrası nasıl hazırlanır, sorusunu yanıtlayalım ve mükemmel bir masa organizasyonu için neler yapılması gerektiğine değinelim. İşte yeni yıl sofra hazırlığı için bizim önerilerimiz;

Yılbaşı Ev Dekorasyonu İçin 5 Harika Fikir

Yeni Yıla Özel Yemek Takımları

Yılbaşı Ev Dekorasyonu İçin 5 Harika Fikir

Supla

Bardak Setleri

Yılbaşı Ev Dekorasyonu İçin 5 Harika Fikir

Servis Tabakları

Dekoratif Masa Aksesuarları

Karaca’da paylaşacağımız çok şey var! Mutlu yıllar…